Podzimní odstíny jsou jedny z našich nejoblíbenějších. Není tedy divu, že podzimní svatby jsou pro nás radostí plánovat. Je škoda, že v České republice podzimní svatby nejsou ještě zdaleka tak oblíbené, jako je tomu v zahraničí. Mrkněte na fotky níže a třeba tento trend společně změníme.:-)

Výzdoba je inspirována samotnými variacemi barev podzimního listí, sezonními květinami, plody a zeleninou, které čekají na sklizeň. Jaké barvy se k podzimnímu stylu svatby hodí?

ČERVENÁ, ZLATÁ, SVĚTLE ŽLUTÁ

Když přijde na výběr designu pro podzimní svatbu, nehledejte nic jiného než sezonní ovoce. Stromy plné jablek, dýně a tykve čekající na to, aby inspirovali vaši svatební výzdobu. V takovém designu přidejte barevné sklo a sezonní květiny. Tím výzdobu dokonale podtrhnete.

KOŇAKOVÁ, ŽLUTÁ, ZELENÁ, KAKAOVÁ

Sedmdesátá léta se vracejí nejen v modě či bytovém designu. Lze jej krásně a stylově promítnout do svatební výzdoby. Mnoho prvků ze sedmdesátých let jsou ovlivněny opět přírodními odstíny jako jsou například ty v lese. Barva koňaková, žlutá, zelená, kakaová, jsou ideální pro pohádkové podzimní svatby.

MODRÁ, ORANŽOVÁ, MALINOVÁ, TMAVĚ ČERVENÁ

Slavnostní podzim vyzývá také k průvodu vznešených a bohatých tónů modré, oranžové, malinové a tmavě červené. Luxusní barvy, teplé a vždy romantické. K této barevné kombinaci krásně ladí svícny, ovoce a barevné květiny.

SVÍTIVĚ ČERVENÁ, HNĚDÁ, ŠALVĚJOVĚ ZELENÁ, RŮŽOVÁ

V plánování rustikální romantické svatby na podzim jsou pro Vás ideální právě tyto barvy. Míchání přírodních barev a dřevěných prvků, no není to nádhera?

JANTAROVÁ, TMAVÁ, ŠALVĚJOVÁ, ČISTĚ BÍLÁ

Pokud máte rádi minimalistický styl, tato barevná kombinace bude lichotit vašemu oku. Ostře bílé pozadí, barvy jantaru a hluboká šedozelená, je opravdu krásnou kombinací. Doplnění těchto barev budeme opět hledat v přírodě. Magnolie, plátky achátu, rozmanité plody a sezonní květiny.